Про ПМШ

ПМШ - 'Місце, якому ми належимо'. Шкільне гасло свідчить про наше бажання розвивати теплі, турботливі стосунки у безпечному, наповненому радістю середовищі, де учнів цінують, вони відчувають себе в безпеці та бажають навчатися.

Візитна картка ПМШ - сильна професійна культура. У нас працюють надзвичайні, добре кваліфіковані й досвідчені викладачі, які спільно з нами дарують учням першокласну освіту. Цього вдається також досягнути завдяки оптимальним розмірам класів, великим навчальним ресурсам і високоякісному обладнанню. Керуючись нашим баченням, ми стимулюємо наших учнів розвиватися, проявляти лідерські якості і досягати успіхів, використовуючи весь спектр навчальних, художніх, спортивних та інших можливостей.

Учням пропонується повною мірою досліджувати і розвивати свої здібності, інтереси і захоплення. Наша велика програма позакласних заходів (ППЗ) забезпечує учням доступ до розмаїття гуртків і спортивних секцій, включаючи театральне мистецтво, музику, учнівські лідерські ролі, суспільно-корисну роботу та зарубіжні спортивні змагання.

Я з великим задоволенням служу шкільній громаді на посаді директора ПМШ і з упевненістю стверджую, що навчання у ПМШ і життя в Києві - це можливості, якими не можна нехтувати.

Ми готові відповісти на будь-які ваші запитання, тому будь ласка, будьте на зв'язку.

Рейчел Колдуелл

Директор